توزیع کمک‎های اهدایی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ایلام در روستاهای سیل زده بخش ماژین

با حضور رئيس دانشگاه و هيأت همراه، کمک‎هاي اهدايي اساتيد، کارکنان و دانشجويان دانشگاه ايلام در روستاهاي سيل زده بخش ماژينتوزيع گرديد. به گزارش روابط عمومي، صبح ديروز، دکتر علي اکبري رئيس دان

با حضور رئیس دانشگاه و هیأت همراه، کمکهای اهدایی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ایلام در روستاهای سیل زده بخش ماژینتوزیع گردید.

  به گزارش روابط عمومی، صبح دیروز، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه به همراه دکتر نعمتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی، آقای فتاحی رئیس اداره روابط عمومی و آقای صالحی معاون مدیر امور اداری و پشتیبانی در مناطق سیل زده بخش ماژین حضور یافتند و از نزدیک در جریان امور مربوط به سیل اخیر قرار گرفتند.

همزمان با هیأت دانشگاه ایلام، بسته های اقلام غذایی و مواد بهداشتی اهدایی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ایلام، در قالب چهار سورتی پرواز توسط بالگردهای هلال احمر شامل: برنج، روغن، قند، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، شامپو، تاید، رب گوجه فرنگی، آب معدنی، تن ماهی، صابون و لوازم بهداشتی به بخش ماژین منتقل شد و با هماهنگی بخشداری و هلال احمر بین سیل زدگان روستاهای این مناطق توزیع گردید.

همچنین 40 نفر از دانشجویان دانشگاه، صبح دیروز در قالب اردوی جهادی راهی این مناطق شدند که به مدت چهار روز به یاری سیل زدگان خواهند پرداخت.

شایان ذکر است دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه در برنامه دید و بازدید نوروزی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه از اختصاص یک روز از حقوق همکاران دانشگاهی در فروردین ماه سال جاری به سیل زدگان خبر داد.