مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عطر افشانی مزار شهدا با حضور معاون وزیر علوم در دانشگاه ایلام برگزار گردید

همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس و عطر افشاني مزار شهداء با حضور دکتر صديقي معاون وزير علوم و رئيس سازمان امور دانشجويان وزارت عتف در دانشگاه ايلام برگزار گرديد. به گزارش

همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عطر افشانی مزار شهداء با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت عتف در دانشگاه ایلام برگزار گردید.

   به گزارش خبرنگار فرهنگی، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عطر افشانی مزار شهدا با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، حجت الاسلام غیاثی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر پرهیزکار ابیانه معاون پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی سازمان امور دانشجویان وزارت عتف، دکتر علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، روسای دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی استان، معاونین دانشگاه، روسای دانشکده‎ها، مدیران، اساتید و جمعی از دانشجویان صبح امروز در مزار شهدای گمنام در جنب مسجد الغدیر دانشگاه ایلام برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام غیاثی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه شهدا برای حفظ حرمت و کرامت این کشور خون خود را تقدیم کردند، تأکید کرد که برای پاسداشت خون شهیدان، باید راه و روش آنان را برای نسل جدید و بخصوص دانشجویان بازگو نمائیم.

حجت الاسلام غیاثی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، ابراز امیدواری کرد به برکت خون شهیدان و با اهتمام مجموعه مدیران آموزش عالی،  آرمان‎های انقلاب اسلامی در دانشگاه‎ها محقق گردد.

در این مراسم بصورت نمادین از چهار تن اساتید و کارکنان ایثارگر(رزمندگان وجانبازان) دانشگاه تقدیر بعمل آمد و سپس حاضرین با نثار گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند