دومین بازدید رئیس دانشگاه از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی

براي دومين بار متوالي، رئيس دانشگاه ايلام از روند بهسازي و نوسازي سراهاي دانشجويي بازديد کرد و از نزديک در جريان پيشرفت کار ها قرار گرفت. به گزارش روابط عمومي، همزمان با اتمام روند بهسازي و نوسا

برای دومین بار متوالی، رئیس دانشگاه ایلام از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت کار‌ها قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی، همزمان با اتمام روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی و آماده شدن دانشگاه‌ها برای آغاز سال تحصیلی جدید، دکتر علی‎‎اکبری رئیس دانشگاه به همراه  دکتر صیدی سرپرست معاونت دانشجویی، دکتر میراب‎بالو مدیر امور دانشجویی و حاجی شکوهنده رئیس اداره سراهای دانشجویی صبح دیروز از سراهای دانشجویی شهید مطهری، شهید ورمزیار و پردیس خواهران بازدید کرد.

در این بازدید، دکتر علی‎اکبری رئیس دانشگاه، ضمن ارزیابی روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی و با تقدیر از زحمات دست‌اندرکاران حوزه معاونت دانشجویی، بر اهمیت فراهم کردن محیطی مناسب برای رفاه دانشجویان تأکید کرد.

  • دومین بازدید رئیس دانشگاه از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی
  • دومین بازدید رئیس دانشگاه از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی

دومین بازدید رئیس دانشگاه از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجوییدومین بازدید رئیس دانشگاه از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجوییدومین بازدید رئیس دانشگاه از روند بهسازی و نوسازی سراهای دانشجویی