به مناسبت هفته تربیت بدنی؛ همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه ایلام صبح امروز گردید

به مناسبت هفته تربيت بدني، همايش پياده روي ويژه اساتيد، کارکنان و دانشجويان دانشگاه ايلام از محل مزار شهداي گمنام به طرف زمين چمن دانشگاه برگزار گرديد. به گزارش روابط عمومي، همايش پياده روي دان

به مناسبت هفته تربیت بدنی، همایش پیاده روی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ایلام از محل مزار شهدای گمنام به طرف زمین چمن دانشگاه برگزار گردید.

    به گزارش روابط عمومی، همایش پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه ایلام، ساعت 30;8 صبح امروز از مقابل مزار شهدای گمنام به طرف زمین چمن دانشگاه، با حضور دکتر علی اکبری  رئیس دانشگاه، دکتر نعمتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر صیدی سرپرست معاونت دانشجویی، دکتر شمسایی مدیر تربیت بدنی، روسای دانشکده ها، مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.

بنا به این گزارش، شرکت کنندگان در این همایش ابتدا بر مزار شهدای گمنام دانشگاه حاضر شدند و با نثار گل و ذکر صلوات و فاتحه یاد شهدای گمنام را گرامی داشتند و پس از طی کردن مسیر سازمان مرکزی و مسیر خوابگاه های دانشجویی در زمین چمن دانشگاه حضور یافتند.

این گزارش می افزاید: در  خاتمه این همایش دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و تشکر از حضور دانشگاهیان در این همایش پیاده روی، به سرمایه گذاری دانشگاه در حوزه ورزش اشاره کرد و با ابراز خرسندی از کسب عنوان های مختلف کشوری و استانی توسط دانشجویان و کارکنان دانشگاه، خواستار اهتمام برای شرکت بیشتر دانشگاهیان در پرداختن به ورزش و بر توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در دانشگاه ایلام تأکید کرد.

در پایان این مراسم از دونفر از دانشجویان و دو نفر از کارکنان فعال دانشگاه در زمنیه ورزش با اهداء کارت هدیه تقدیر بعمل آمد.