پیام تبریک دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه ایلام به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومي، دکتر محمد علي اکبري رئيس دانشگاه ايلام، همزمان با 17 مرداد، روز خبرنگار، پيامي به شرح ذيل صادر کرد: به نام خداي دوستدار دانايي در دنياي امروز، خبر و خبرنگاران

به گزارش روابط عمومی،  دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه ایلام، همزمان با 17 مرداد، روز خبرنگار، پیامی به شرح ذیل صادر کرد:

به نام خدای دوستدار دانایی

 

   در دنیای امروز، خبر و خبرنگاران بیش از آنچه تصور می‌شد، در ساخت زندگی ما نقش ایفا می‌کنند. سیطره ارتباطات و تکنولوژی‌های نوین بر زندگی و مناسبات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، جهان ما را لبریز از تولید و انتشار اطلاعات کرده و دهکده جهانی مک لوهان دیرزمانی است که به واقعیت پیوسته است. اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی استان روز خبرنگار که تداعی کننده چنین جهانی است را به خبرنگاران ایران زمین تبریک می‌گویم.

   دانشگاه ایلام به عنوان نهاد علم که بر رسالتش در تولید آگاهی برای توسعه پایدار استان واقف است، به تلاش مسئولانه خبرنگاران برای دستیابی آزادانه به اطلاعات ارج می‌نهد و در این روزها و ماهها که شهروندان دست به گریبان همه گیری کرونا هستند، برای اهل قلم که رسالت خویش را در مسیر سلامت و مهر با نشر اخبار درست و به موقع به همگان هدیه می‌کنند، از خداوند منان توفیقات روزافزون مسألت می‌نمایم و برای اصحاب قلم و رسانه کلامی نافذ، قلمی توانا، نگاهی جامع و شخصیتی آزاده آرزو‌مندم.

 

با احترام

دکتر محمد علی‌اکبری

رئیس دانشگاه ایلام