هیأت رئیسه دانشگاه ایلام از زحمات شبانه‌روزی خادمان سلامت استان تقدیر بعمل آوردند

با هماهنگي کانون هلال احمر؛ هيأت رئيسه دانشگاه ايلام در محل بيمارستان مصطفي خميني شهر ايلام حضور يافت و با اهدا گل و لوح تقدير از زحمات شبانه روزي خادمان سلامت استان تقدير بعمل آوردند. به گزارش

با هماهنگی کانون هلال احمر؛ هیأت رئیسه دانشگاه ایلام در محل بیمارستان مصطفی خمینی شهر ایلام حضور یافت و با اهدا گل و لوح تقدیر از زحمات شبانه‌روزی خادمان سلامت استان تقدیر بعمل آوردند.

   به گزارش روابط عمومی، با هماهنگی کانون دانشجویی هلال احمر، دکتر علی‌اکبری رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام و المسلمین غیاثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر صیدی معاون دانشجویی به همراه رئیس جمعیت هلال احمر استان به صورت مشترک در محل بیمارستان مصطفی خمینی شهر ایلام حضور یافتند و با اهدا گل و لوح تقدیر از زحمات شبانه‌روزی خادمان سلامت استان تقدیر بعمل آوردند.

در این مراسم که دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی، حجت الاسلام هاشمی نمانیده مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، معاونین و جمعی از کادر درمانی بیمارستان مصطفی خمینی حضور داشتند،  دکتر علی‌اکبری رئیس دانشگاه ایلام با تشکر از زحمات دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه کادر درمانی استان ایلام در موضوع مبارزه با ویروس کرونا، بیان داشت: مهمان ناخوانده کرونا به صورت سریع در جهان و ایران انتشار یافت و  موجی از اضطراب، رنج و احساس ناامیدی را ایجاد کرد و در حالی که هیچ آمادگی هم برای مقابله با آن وجود نداشت،  مجموعه نظام سلامت ایران اسلامی و استان ایلام با تلاش‌های شبانه‌روزی، سختکوشی و تحمل انواع مشکلات و مصائب  توانستند به خوبی به رسالت خود عمل نمایند و زمینه ایجاد آرامش جامعه را فراهم آورند که این امر افتخاری ماندگار است.

رئیس دانشگاه ایلام، یادآور شد: مردم به خوبی در جریان زحمات و تلاش‌های شما هستند و در همین راستا حضور هیأت رئیسه دانشگاه ایلام به نمایندگی از جامعه علمی استان در محل بیمارستان مصطفی، به حکم وظیفه اخلاقی برای قدردانی از زحمات خادمان سلامت استان صورت گرفته است.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین غیاثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و قدردانی از تلاش‌های دائمی مجموعه کادر درمانی استان ایلام و علی‌الخصوص کادر درمانی بیمارستان مصطفی خمینی در ارائه خدمات به بیماران کرونایی، تأکید کرد این جهاد اجر ماندگار و خاص دارد که ان شاء‌الله با عنایت حق تعالی هرچه زودتر شر این پدیده شوم از جامعه اسلامی ما رخت بر بندد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر و گل از زحمات دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی، پزشکان و پرستاران بیمارستان مصطفی خمینی تقدیر بعمل آمد.