تمام دروس نظری آموزشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران به صورت مجازی و در سطح مناسبی در حال تدریس است

همزمان با استقرار آموزش الکترونيک در دانشگاه ايلام؛ تمام دروس نظري آموزشکده فني مهندسي و کشاورزي دهلران به صورت مجازي و در سطح مناسبي در حال تدريس است. به گزارش روابط عمومي، دکتر کامران خيرع

همزمان با استقرار آموزش الکترونیک در دانشگاه ایلام؛ تمام دروس نظری آموزشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران به صورت مجازی و در سطح مناسبی در حال تدریس است.

   به گزارش روابط عمومی، دکتر کامران خیرعلی‌پور رئیس آموزشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران، بیان داشت: دانشگاه‌ها نشان داده‌اند که در شرایط مختلف اهداف خود را دنبال کرده و به خصوص از آموزش که یکی از اهداف اصلی آن برای انتقال علم است، حتی در دوران انتشار ویروس کرونا دست نمی کشند، که  در این راستا از همان آغاز بحران کروناویروس، تمامی دروس نظری آموزشکده از طریق سامانه الکترونیک دانشگاه ایلام به صورت آنلاین در حال برگزاری می‌باشد. 

رئیس آموزشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران با تشکر و قدردانی از مدرسین آموزشکده به خاطر فعالیت‌های ارزشمندشان در راستای نیل به اهداف دانشگاه ایلام در این شرایط خاص، ابراز امیدواری نمود هرچه زودتر بحران کروناویروس تمام شود و شاهد حضور فعال دانشجویان همچون گذشته در آموزشکده دهلران باشیم.