ضرورت ایجاد موج دوم اطلاع‌رسانی جهت حضور حداکثری صاحب‌نظران در همایش ملی زیست جهان پسا کرونا

رئيس دانشگاه، در جلسه کميته علمي همايش ملي زيست جهان پسا کرونا بر ضرورت ايجاد موج دوم اطلاع رساني جهت حضور حداکثري صاحب نظران، در همايش ملي زيست جهان پسا کرونا تأکيد کرد. به گزارش روابط عمومي، در

رئیس دانشگاه، در جلسه کمیته علمی همایش ملی زیست جهان پسا کرونا بر ضرورت ایجاد موج دوم اطلاع‌رسانی جهت حضور حداکثری صاحب‌نظران، در همایش ملی زیست جهان پسا کرونا تأکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی، در شامگاه سه شنبه 24 تیرماه 1399 جلسه کمیته علمی همایش ملی زیست جهان پسا کرونا با حضور دکتر علی‌اکبری رئیس دانشگاه و دبیر همایش، دکتر مهدیزاده معاون پژوهش و فناوری، دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی و رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش، دکتر رضازاده مشاور رئیس و مدیر حوزوه ریاست و دبیر علمی همایش، دکتر امامی‌پور دبیر کمیته پشتیبانی و اطلاع‌رسانی، دبیران کارگروه‌های هشتگانه همایش و دیگر صاحب‌نظران به صورت برخط برگزار گردید.

در آغاز این جلسه، دکتر علی اکبری، رییس دانشگاه ایلام و دبیر همایش ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه و تشکر از تلاش و اهتمام آنان، به بازخوانی اهداف همایش پرداخت و بر ضرورت ایجاد موج دوم اطلاع‌رسانی جهت حضور حداکثری صاحب‌نظران در همایش تأکید نمودند.

در ادامه هر کدام از دبیران کارگروه‌های هشتگانه ضمن ارائه گزارش کار فعالیت‌های انجام داده به بحث و تبادل نظر در خصوص  اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح کیفی همایش پرداختند.

در ادامه، اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند که مباحثی حول محورهایی، شامل: ثبت عنوان همایش در لیست سیویلیکا  با توجه به رتبه ISC همایش، اهتمام در جذب حداکثری مقالات خارج از استان، انعکاس فراخوان همایش در سطح ادارات استان، شناسایی صاحب نظران و هماهنگی با ایشان جهت ارائه سخنرانی یا ارسال مقاله، برگزاری جلسات برخط با استفاده از امکانات دانشگاه ایلام توسط هر کدام از دبیران کارگروه‌های هشتگانه با اعضای کارگروه مربوطه، بارگزاری سامانه همایش در فواصل کوتاه زمانی با مطالب متنوع علمی توسط کمیته اطلاع‌رسانی و استفاده از توان دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای نگارش یادداشت یا مقاله با موضوعات مرتبط با همایش مطرح گردید.