جشنواره استانی دانشجویی در خانه بمانیم در دانشگاه ایلام برگزار گردید

معاون دانشجويي دانشگاه ايلام، بيان کرد: «جشنواره استاني دانشجويي در خانه بمانيم»، با موضوع افزايش تاب‎ آوري، همدلي و نشاط به صورت متن، پادکست و کليپ، با معرفي نفرات برتر در دانشگاه ايلام برگزار گر

معاون دانشجویی دانشگاه ایلام، بیان کرد: «جشنواره استانی دانشجویی در خانه بمانیم»، با موضوع افزایش تاب‎ آوری، همدلی و نشاط به صورت متن، پادکست و کلیپ، با معرفی نفرات برتر در دانشگاه ایلام برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی، دکتر مهدی صیدی معاون دانشجویی دانشگاه در زمینه روند برگزاری «جشنواره استانی دانشجویی در خانه بمانیم» در دانشگاه ایلام، گفت:  در راستای اجرای تفاهم نامه وزارت کشور و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، که در سال 1398 با هدف کنترل کاهش آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه‌ها منعقد شده است، پس از برگزاری جلسات هماهنگی متعدد با حضور معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، نمایدگان استانداری، مدیریت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره و اعضای کانون همیاران سلامت، مقرر شد «جشنواره استانی دانشجویی در خانه بمانیم» با موضوع افزایش تاب‎ آوری، همدلی و نشاط به صورت متن، پادکست و کلیپ، در بهار سال جاری برگزار شد.

دکتر صیدی، افزود: پس از انتشار فراخوان جشنواره، 135 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، که پس از داوری اولیه از بین آنها 65 اثر (28 اثر در بخش عکس و پوستر، سیزده اثر در بخش ادبی، یازده اثر در بخش فیلم، هفت اثر در بخش پادکست و شش اثر در بخش موشن گرافی) به مرحله داوری نهایی راه یافتند، که در نهایت بر اساس رأی هیات داوران، پانزده اثر به عنوان آثار برتر برگزیده شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

معاون دانشجویی دانشگاه ایلام، خاطرنشان کرد: این جشنواره فرصت مغتنمی بود، برای ظهور آثار دانشجویانی که متعهدانه به ترسیم وضعیت جدید جامعه خود در قالب آفرینش آثار هنری و ادبی پرداختند و مهم­ترین نقطه قوت این جشنواره هم حضور متعهدانه دانشجویان در راستای ایفای رسالت اجتماعی خویش بود، که همسو با خادمان سلامت کشور و استان به ایفای نقش در این وادی پرداختند.

اسامی برگزیدگان جشنواره:

1-برگزیده های بخش پادکست:

نفر اول: زینب سیفی با اثر تاکسی

نفر دوم: مهدی نیک بخش با اثر کوید 19

نفر سوم: پوریا سقایی با اثر راز خوشبختی

2-برگزیده‌های بخش فیلم:

نفر اول: زهرا سهیلی از دانشگاه آزاد اسلامی

نفر دوم: امیر حسین صوفی از دانشگاه ایلام

نفر سوم: امجد حسینی از دانشگاه پیام نور

شایسته تقدیر: سعید داراب خانی از دانشگاه ایلام

3-برگزیده‌های بخش موشن گرافیک:

نفر اول: پویا گنجی زاده از دانشگاه ایلام

نفر دوم: احسان شاکری از دانشگاه علمی کاربردی

4-برگزیده‌های بخش پوستر و عکس:

بر اساس نظر هیأت داوران چهار اثر به شرح ذیل شایسته تقدیر شناخته شدند:

1- صادق پورمسیری از دانشگاه ایلام

2- معین خادمی از دانشگاه آزاد اسلامی

3- مریم خسروی از دانشگاه ایلام

4- علی اناری از دانشگاه علوم پزشکی

5-برگزیده‌های بخش خاطره‌نویسی:

نفر اول: فرشاد شاه محمدیان

نفر دوم: سینا پورنجف

نفر سوم: صادق پورمسیری

6-برگزیده‌های بخش شعر و قطعه ادبی:

طبق نظر هیات داوران 2 اثرشایسته تقدیر می باشد

1- ساناز محمودی از دانشگاه علوم پزشکی

2-کیانوش صفری از دانشگاه ایلام